| GouDidodino a întrebat:

Ca sa devii actor de filme pentru adulți, trebuie sa urmezi vreun curs?

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Nu, doar sa arati bine, sa o ai maricicawinking si mai ales SA DAI BINE PE CAMERAwinking

| GouDidodino explică (pentru alina2k18):

Aici cred ca ma încadrez

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu... mergi in EE.UU zona hollywood unde se afla producatorii xxx si le zici uite o am de x cm si rezist in pat. Daca e te dezbraci de fata cu ei (glumesc) si o sa iti zica bine hai la proba cu una, te plateste sau nu depinde de producator. Daca le place iti face contract, posibil cu acte sa ramai acolo daca nu viza si mergi cand ai voie. Engleza trebuie sa vorbesti bine altfel nu tine treaba

| GouDidodino explică (pentru mgtow):

Cu engleza ma descurc, nu la perfecție, dar e ok, zic eu. Deși nu am văzut vreun film in care sa se vorbeasca mai mult de 10 propozitii

| mgtow a răspuns (pentru GouDidodino):

Trebe sa mergi in USA. Europa e saraca cu pornagrefia... poate Italia ar fi o varianta buna sau Germania. Scandinavia hm vezi pe internet si trimite e-mailuri sa vezi de unde sar chilotii. America e misto pentru xxx ca e mai usor de accesat sa te bagi in meserie. In rest complicat.

| mgtow a răspuns (pentru GouDidodino):

Cu producatorul trebuie sa stii sa conversezi

| elninoema a răspuns:

Nu. sa bagi sala blană si multe poze sa iti faci sa te postezi cu ele

| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi chiar culmea culmilor, sa existe si o anumita institutie de invatamant ''superior'' in care sa fie predate cursuri de actorie... porno. laughing

| Sofer a răspuns:

Apelând la niște producători xxx.

| Donsavas a răspuns:

Nu,dar nu accepta pe oricine. Trebuie să ai experienta. Ei nu stau sa se roage de tine sa ti faci treaba. Nu te invata nimeni acolo ce si cum. Si trebuie să știi să te prefaci foarte bine.

| mgtow a răspuns (pentru Donsavas):

Experienta cucu bau, toti incep de la 0 apoi sare la producatori mai buni care plateste mai bine.