| unstricat a întrebat:

Ca sa fac sex trebuie neaparat sa am circumcizie? Sau pot sa fac si fara. Ca in toate filmele porno vad ca toti au circumcizie.

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nu stiam ca se face circumcizie si pe creier.

| liviu42 a răspuns:

Stai mai baiete linistit. o poti face oricum nu te deranjeaza cu nimic. Tu sa ai cu cine face sex!

| ionuutzuu a răspuns:

Tu te compari cu actorii de filme porno? Nu-ti dai seama ca un actor face chestia aia zilnic sau poate mai des si se subitiaza apoi se rupe? Fa sex anal si ai sa vezi cum se rupe si la tine chiar din prima.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa faci sex trebuie sa ai... cu ce! Da-o dracu' de circumcizie, nu toate sculele vazute de tine au avut parte de operatia asta. Ba, lasa dracu' filmele 3X si pune-te pe treaba!