| laurentiu80 a întrebat:

Cam cat ar trebui sa dureze o partida de amor? asa cu proximitate?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o fac in cam 30min-1 h. normal una dureaza vreo 30 min. funda?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

15-30 de min

| cuvant a răspuns:

Daca nu gresesc se zice corect cu aproximativ. Proximitate vine de la Politia de Proximitate. Asta nu e o critica doar o observatie.

Depinde de persoane si de ceea ce fac. Pot fii de la 10 minute (care nu vor decat fizica) si pana la 30 de min in caz ca au ceva experienta.

| simonarus a răspuns:

25 30 minute