| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat costa cel mai ieftin skateboard de la RCO?

8 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

40 RON. Dar sunt proaste rau, se rup axele rapid, sunt facute din material prost. Tind sa cred ca si ala din supermarket-uri e mai bun. Alege alta firma daca vrei ceva de calitate.

| Miauti a răspuns:

Si ce? vrei sa faci sex cu skate-ul?

| Gicone a răspuns:

70 lei. Am RCO si fac multe trickuri. M-am apucat de sk8 in aprilie si in noiembrie dadeam ollie, kickflip, shove it, heelflip, grainduri si mai multe si habar nu aveam cum se merge pe el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai nu zau am avut eu Rco si Puteam sa fac ollie, grinduri, pop shove it kickflip, hellfllip dar nu se compara cu element fratele meu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca la 100 lei e mai bun da e de la rco si e bun ca stiu multi care si-au luat la 100 lei de la rco si e bunwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E un **** rco la 40 ron e mai bun la 100 ron

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

20 lei. daca vrei sa iti iei scateboard NU ITI LUA RCO

| diabolik9552 a răspuns:

Eu am luat la 70 ron dar este o porcarie, este foarte rigid.Sa nu te astepti sa faci ollie sau altele cu el