| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat credeti ca ar costa sa-mi fac o freza calumea la salon?

Am parul lung app pana la fund si vreau sa-mi tai din el (la spate) si un pic in fata, astfel in cat sa capete o forma. O forma care sa-mi stea bine, sa ma avantajeze (mai mut decat cea actuala).

Funda + vot

1 răspuns:
| ciresicaSiatat a răspuns:

Pai nu crd ca mai mlt de 20 ron,gaseste mai intai un salon bun unde poti sa ai incredere, explica-le cum vrei sa-ti faci parul, poate si ei vor contribuii cu sfaturi.bafta si sper sa-ti stea bine:*