| miseintamplalucruriciudate a întrebat:

Cam cat de mult sa astept pana o invit la a doua intalnire, ca sa nu par prea disperat dar nici dezinteresat? Si unde ar putea fi a doua intalnire avand in vedere ca prima a fost doar o plimbare in timpul zilei? Adica ar trebui sa fie mai serioasa putin, dar nu stiu cat de serioasa.

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

De intrebat,o intrebi mai intai daca i-a placut "prima intalnire",si daca i-ar mai face placere sa iasa cu tine. Nu-ti mai face asemenea probleme,probabil si ea se gandeste tot timpul la tine. Poti s-o intrebi oricand. Daca-i place de tine,va accepta, daca nu, ea va amana raspunsul.

| deniisa a răspuns:

Buna. Poti sa astepti cateva zile insa nu prea mult altfel o sa creada ca nu prea iti pasa, iar in privinta locatiei ai putea sa o inviti la un suc/cafea. Succes.