| AngelErmin a întrebat:

Cam câte secunde durează plăcerea la sex și la masturbarea?
Și la care e mai intensă plăcerea la sex sau masturbare?
Sau amândouă sunt cam la fel?
Vreau să aflu de curiozitate de la cei care au practicat sexul,că din păcate eu nu pot avea parte de o femeie, că nu sunt în stare să îmi găsesc una happy.
Fără hate sau miștocării.
Mulțumesc anticipat.happy

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Ambele sunt unice. Este clar ca sexul se simte mai bine, ca exista saruturi, atingeri, emotii, gemete. Dar si masturbarea poate sa fie foarte intensa. O sa vezi pe pielea ta mai incolo ce si cum, toate la timpul lor.

17 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Frank51 a răspuns (pentru AngelErmin):

Cati ani ai?

Răspuns utilizator avertizat
| Constantin356889 a răspuns (pentru Frank51):

Fain și eu am 16 ani

| Frank51 a răspuns (pentru AngelErmin):

Si ce te face sa zici ca nu vei avea o femeie?

Răspuns utilizator avertizat
| ForeverAlone97 a răspuns (pentru AngelErmin):

Eu am aproape 23 de ani si nu s-a uitat niciuna la mine. Daca crezi ca la varsta ta ai dat de greu, stai sa vezi cum e dupa 20. Am trecut prin ce ai trecut si tu, si nu mi-a fost usor. Cred ca pe Fb si Insta zeci de fete ma au la Block.

Răspuns utilizator avertizat
| Frank51 a răspuns (pentru AngelErmin):

Prima mea prietena am avut-o la 21 de ani, până atunci nu m-am plâns niciodată de această chestie, pur și simplu am lăsat să vină totul de la sine, chiar daca toți prietenii mei au avut iubite și făceau sex.

Cred că este timpul să începi să te maturizezi, să nu te mai stresezi aiurea pe subiecte de genul. Daca pretinzi că ești diferit de ceilalți, va trebui să nu te mai plângi și să realizezi că ceilalți nu se aseamănă deloc cu tine, sunt mai liberi, rebeli, tupeisti. Eu zic că ești o persoană mișto, cu mult peste prietenii tăi, iar faptul că te subestimezi nu te ajută.

Răspuns utilizator avertizat
| Clabuc a răspuns:

Stai linistit ca inca esti tanar.Axeaza-te pe dezvoltarea ta ca om, cariera si o sa vezi ca astfel o sa ai de castigat si pe planul asta.Peste cativa ani, fetele o sa se maturizeze si o sa-si schimbe perspectivele.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru AngelErmin):

Inteleg ce spui. Chiar e greu fara femei. Da pe ele le doare undeva de indivizii ca noi. Daca pe o femeie n-o rasfeti, nu ii oferi din timpul tau, nu te prezinti ca ai fi usor manipulabil, iti intoarce spatele.

| SadBoyForever a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Eu am 28 de ani și sunt virgin.

Deci calmează-te.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru SadBoyForever):

Eu sper sa n-ajung la varsta aia tot asa.

| Duduchi a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Așa e, pe femei le doare undeva. Ele vor doar sa fie satisfăcute și noi să facem primul pas. Noi ne ducem la ele, noi să ne ținem de ele, sunt foarte rare cazurile în care o fată vine singura sa vorbească cu tine, bine chestiile astea nu fac parte din cazul meu, eu am 14 ani, am iubita, fac sex dar am prieteni mai mari decat mine care se plâng că nici o fată nu vorbește cu ei. Și îmi e milă de ei și cele de mai sus sunt vorbele lor. Și eu am trecut prin asta dar puțin timp a durat, când la ei a durat și cred că o să mai dureze până o să-și găsească o prietena. Dar na, așa e soarta, unu la 14 ani, altul la 15, altul la 20 și tot așa.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Duduchi):

Zi mersi ca ai fost inzestrat genetic. Nu multi au norocul tau si nu toti isi gasesc pe cineva.