| LegendkNzZ a întrebat:

Cam ce marime ar trebui sa aiba penisul la 12 ani? Funda!

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Cand nu e ridicat, poate avea o lungime intre 5 si 10 cm, dupa cum scrie aici http://teenhealth.about.com/od/physicalhealth/f/penissize.htm

iar ridicat intre 7 - 9 cm dupa cum scrie aici https://answers.yahoo.com/question/index?qid=20110906120344AAMHOgu

E firesc sa te gandesti si la marime, dar nu trebuie sa-ti faci probleme, daca ti se pare acum prea mic sau prea mare. Oricum creste pana la 20 ani si depinde si cum masori. Poate fi acum mai mic si sa creasca foarte mult in urmatorii ani.

| halogen001 a răspuns (pentru halogen001):

Pentru mai multa siguranta poti intreba si un doctor happy

11 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Daca nu are minim un metru, ai o problema.

| Deaad a răspuns:

Iti doresc sa faci ebola, ca tot e in voga la tv.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ce intrebari de la copii de 12 ani.

| Green66 a răspuns:

Dacă nu-l poți înfașura în jurul gâtului înseamnă că nu e destul de mare.

| angemon500 a răspuns:

In jur de 7 cm

Răspuns utilizator avertizat
| ℓσяєภยş a răspuns:

O intrebare ca asta la 12 ani...wtf

| FLORIn_9413 a răspuns:

Nu iti face griji ca il ai prea mare, sau prea mic.
La anii tai nu conteaza, intrebarea asta sa ti-o pui la 17/18 ani!

| LegendkNzZ explică:

Pai o colega vrea sa i-o arat. o am de 10 cm la 12 ani?sad