| Catelusmichidus a întrebat:

Cam ce marime ar trebui sa aiba penisul un baiat de 18 minten 19 ani?

5 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Pana la genunchi

| deviant18 a răspuns:

Marimile variaza in functie de om. nu exista o marime standarda la o anumita varstahappy

| BoBoLiNo92 a răspuns:

Deci... la varsta de 19 ani marimea normala penisului si cel mai sanatos este intre 16-18 maxim 19 cm. Daca ai penisul peste 20 de cm din start nu mai exista placere in sex deoarece nu mai simti acea placere in afara de durere. Degeaba ai maciuca mare daca nu sti sa o folosesti. O ai mare si bleaga si ai si ejacularea precoce si ti se indoaie si molesita la intrare... Sa fim seriosi. Nu conteaza marimea. Daca acea persoana te iubeste, te intelege si nu`i nici o problema. Funda? big grin

| seby19 a răspuns:

Auzisem ca si unul de 10 cm poate satisface o femeie daca e bine folosit.
Tu doar invata practiva si stai linistit. Ce vezi in filmele porno sunt marimi mari.

| nitro2010 a răspuns:

Depinde cat de norocos esti poti sa ai ca si bata de baseball