| anonim_4396 a întrebat:

Cam ce marime ar trebui sa fie marimea unui penis al unui copil de 12 ani.

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cand vei avea 16, 17 ani o sa discutam altfel.Deocamdata,ocupa-te sa cresti.

| Klepto a răspuns:

Cat trunchiul unui stejar vechi de 100 de ani in latime si cat in de inalt in lungime.

| Narcis2007 a răspuns:

Maxim 12 cm

| vlaaddd a răspuns:

Coloreaza-l si joaca-te cu el.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Până la cer

| Puppetzz a răspuns:

Direct proportionala cu marimea creierului tau... undeva la 10 cm

| ahlrh a răspuns:

Cred că ar trebui să fie între 9-12 cm.
Dar contează? straight face

| Eşarfăăă a răspuns:

Cât IQu' tău ^^. De ce întrebi?

| Carnage a răspuns:

1,8 daca esti mai solid nu ggras si daca esti slab depinde de neam poate ajunge si la 13 jumate

| ale23 a răspuns:

Ai 12 ani laughing...cat ai vrea sa fie 30 cm? Ce sa faci tu la 12 ani cu el?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt fată și îmi vine să-mi dau palme în cap când văd întrebări din astea. Voi altă treabă nu aveți decât să vă măsurați dimensiunea?

| Alina_2414 a răspuns:

Au doamneeeeee...cand vd uni copii care pun niste intrebari atat de stupide imi vn sa ma arunc pe geam ...ma copile la varsta ta ar trebui sa te intereseze cartea nu "penisul"tau.

| same a răspuns:

Ce faci tu cu "penisul" la 12 ani?!