| theboyinlove a întrebat:

Cam cum ar trebui sa ma comport cu iubita la un concert rock( sa o tin de mana tot timpul cred ca e cam deranjant?

5 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns:

Nu uita zgarda

| MPersephone a răspuns:

Cum te comporti cu ea in mod normal. Nimic nu ar trebui sa se schimbe.

| Adry05 a răspuns:

Doamne ce întrebare... Nu, n-o ții de mână că nu-i cățel. Dacă chiar vrei poți de talie/umeri. dEpinde de ea, dacă vrea să fie liberă să se desfășoare n-o ții de nimic că numa o încurci

| Alexxiax98 a răspuns:

Poti si s-o tii, daca va face placere, atentie: "va", nu doar "iti". happy
Dar avand in vedere ca e un concert, mai ales rock, e mai mult deplasat decat deranjant, ca nu prea stai ca la inmormantare la astfel de concert, iar tinutul asta ar incurca-o daca vrea sa intre in spiritul evenimentului.

| Andreeush a răspuns:

Comportă-te normal, și evident nu o vei ține de mână.