| anonim_4396 a întrebat:

Cameramanilor care filmează scenele "fierbinţi" din filmele pentru adulţi, credeţi că li se întăreşte penisul când sunt acolo, la locul "faptei" şi filmează acele scene?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Depinde, daca probabil iau inhibitori nu li se ridica, la banii aia, au ei medicii lor la o adica, le-o da ceva cu efect scurt pe cateva ore si dupa aia trece. Ca si sa stai incins e un iad. cum ar fi sa zica, stop filmare ca ma duc la baie, am o treaba.
Pai ma stiu pe mine, pana nu ma rezolv nu pot, nici nu pot sa ma concentrez la ceva, si la mine de multe ori e doar imaginatia, poze, gagici filmate (dar nu in filme de adulti ci asa normal), dar aia care ore in sir vad alea pe viu, aia-s praf saracii.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da normal

| corbulalbrosu a răspuns:

La inceputul ''carierei'' de cameraman al filmelor pentru adulti este posibil ca plua sa le intre in erectie, insa cel mai probabil dupa un anumit timp intervine rutina deoarece in majoritatea cazurile scenele ''fierbinti'' fiind repetitive devin banale si incet incet dispare orice stare de... excitatie extrema. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Da. Dar, sunt mascati sa nu li se vada erectia.

| Frank51 a răspuns:

Te obisnuiesti cu orice chestie pana la urma...

| alina2k18 a răspuns:

E un business, o intreaga industrie actually, ei sunt acolo sa faca bani nu sa fouta laughing
E multa munca in spate, aia sunt actori nu gogu mafiotu care rupe l@ba si nu s-a sarutat macar laughing pana la 25 ani laughing
Cameramanu trebuie sa faca ce zice regizoru si sa filmeze din cele mai bune unghiuri si sa redea video fix ce trebuie, la cat stress e fix sa i se scoale pl are chef laughing
Pentru o scena de 20minute se lucreaza ore intregi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. Sigur sunt niste sfinti care raman indiferenti. Normal ca raman si ei "impresionati" happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt camere fixe, e mult prelucrat in studio.

| Lule a răspuns:

Incepatorii, dupa aceea devi imun, mai ales ca ei nu vad scena cum o vede publicul, se trag mai multe duble pentru ca e un film pana la urma si au un regizor ca poate sa nu fie multumit de o anumita scena si se mai trage o data.

| CerealaCuOchi a răspuns:

Cred ca aia pun niste camere de filmat ca e prea trist sa filmezi tu si sa nu faci nimic

| TataNelson69 a răspuns:

Pai normal... Se baga si el la o tura dupa