| anonim_4396 a întrebat:

Cand am facut'o pentru prima data nu am facut'o neprotejat, dar prietenul meu nu si'a dat drumul in mine. Exista riscul sa raman insarcinata, mai ales ca trecusera doar 5 zile de cand mi se terminase ciclul?

6 răspunsuri:
| Chocolateangeeeel a răspuns:

Aa nu draga mea.Nu ai nici o sansa stai linistitalove struck Nu te mai stresa, iar ca sa nu mai stai asa incercati sa o faceti cu prezervativ:* repet, NU AI NIMIC:*

| xALeXdXx a răspuns:

Ai toate sansele! laughing

| Vali96 a răspuns:

Poti ramane insarcinata. In timpul actului sexual penisul elimina spermatozoizi deci e posibil ia un test de srica sau fuga la doctor.

| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Buna!
In aceeasi situatie am fost si eu. Exista sanse sa ramai insarcinata, dar sunt destul de mici.

| Sebastian11x1 a răspuns:

Nu prea ai de ce te teme

| loveincolours123 a răspuns:

Nu, stai linistita.
Ramai atunci cand ejacueaza in tine.