| ForrestGumpJr a întrebat:

Cand am intrebat-o "De ce ma iubesti?!?" ea mi-a raspuns "Te iubesc pur si simplu!"

Este prima oara cand o fata imi spune lucrul asta. Alte fete gaseau cate un motiv sa imi spuna de ce ma iubesc.

Ar trebui sa inteleg ceva din acest "pur si simplu"?

Orice parere e bine primita.

Răspuns Câştigător
| Padure_Petronela_Roxana_1995 a răspuns:

Dragostea se simte nu se explica si nu exista de ce in dragoste, te iubeste pentru ca te iubeste si pentru ca asa simte happy

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dragostea se dovedeste prin fapte nu prin vorbe. Esti mic, daca doar din atat ai cazut pe spate.

| ForrestGumpJr explică (pentru darrio2007):

Am 19 ani, m-a frapat doar rapsunsul ei

| RAY a răspuns:

Eu personal nu cred in de astea dar daca tu crezi e viata ta, ca fatuca va sta cu tine pana va zbura la altul

| corbulalbrosu a răspuns:

Este cel mai complet si in acelasi timp sincer raspuns. big grin

| mihai69 a răspuns:

Cred că a fost singura sinceră. Bravo ei!

| XTheAlex a răspuns:

Ea poate s-a referit ca te iubește pentru ce ești.Incearca să urmărești cum se comporta cu tine poate iti dai seama mai bine sau dacă încearcă să filtreze joaca-i rolul, fi glumeț si fa-o să râdă.

| ForrestGumpJr explică:

Va multumesc pentru raspunsuri. Sunteti niste oameni minunati :3