| Muppet a întrebat:

Când apare următorul număr din Bravo? Eu aștept cartea Jurnalele lui Stefan vol.2. O sa dea toate volumele cu revista? Scuzee de categorie big grin

Răspuns Câştigător
| Haruka a răspuns:

Buna RamOoNa. Si eu sunt fana The Vampire Diaries, si mi-am cumparat primul volum, iar la sfarsitul cartii scrie " In curand, vol.2- Sete de sange" asadar, cred ca se vor publica toate volumele, cel putin asa sper. O zi buna.

3 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

A aparut deja. Acum 2 zile!

| AnnaMariaaa a răspuns:

Da Jurnalele ui Stefan sunt la revista Bravo nu in Bravo Girl.depinde daca se vand cu revista, continua asa daca nu, in magazine.

| kitty9939 a răspuns:

A aparut la 10.99 lei