| nobody_9468 a întrebat:

Cand ati fost ultima data fericit/a cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| Alisa a răspuns:

Chiar daca viata de multe ori nu e asa cum vreau eu si lucrurile nu merg cum mi-as dori, lupt pentru a reusii, pentru a fi fericita, si pentru a imi indeplinii visele.

Incerc sa fiu fericita in fiecare clipa, deoarece timpul trece atat de repede si trebuie sa profitam de el, de tot ce avem.

22 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Eu intotdeauna sunt fericita, mi-am dat seama ca nu are rost sa ma stresez. viata este frumoasa si trebuie sa ne bucuram de ea.

| Malvina24 a răspuns:

Nu-mi amintesc! nu stiu de ce dar viata pentru mine e din ce in ce mai grea nu gasesc nimic care sa ma faca fericita! Poate vin si vremuri mai bune

| cristi202 a răspuns:

Viata e un banchet, din care, daca sti, poti sa te infrupti din plin, daca sti sa o faci frumos si cu grija. De ce as fi nefericit? De ce sa ma uit la momentele cind am fost fericit cind de fapt fericirea se afla linga mine, eu doar trebuind sa o ating?

| Anecherry a răspuns:

Acum 2 saptamanahappy

| tarziu a răspuns:

| ÅñdRa a răspuns:

Buna, azi dimineata:X
cand am aflat ca tine la mine:X

| Frogie a răspuns:

Am fost si sunt in continuare foarte fericita!
Sunt de acord cu Lolita. Pentru ce sa ne stresam atat? Trebuie sa traim clipa si sa ne bucuram de fiecare moment din viata noastra! Avem doar una, de ce sa ne-o irosim gandind negativ sau fiind tristi? happy

| julieta a răspuns:

Cand sunt alaturi de prietenul meu, iar asta e posibil numai in fiecare weekend, sunt trista cand sunt departe de el iar atunci cand este cu mine uit de toate problemele pe care le am

| tim a răspuns:

...nu-mi mai amintesc, sa fi fost vreodata? dar nici prea stresat nu ma consider

| imiplacemov a răspuns:

Vara trecuta.

| mihaix a răspuns:

Hmmm, cred ca au trecut ani buni, dar ia incearca sa intrebi cand a fost cineva ultima oara suparat?happy

| Medis a răspuns:

Pai... cred ca am fost fericita mereu happy
dar cu adevarat anul trecut big grin

| versavia a răspuns:

Bebele meu ma face fericita.

| 1235678907452352 a răspuns:

Acum 3 zile:Xday dreaming

| Anonim_3812 a răspuns:

Eu sunt mereu suparat pe viata. Poate e ceva in aer...

| diva1223 a răspuns:

. ultima oara am fost fericita cu adevarat acum un an si ceva. cand era iubitul meu langa mine ma facea el fericita! acum nu mai e. sad si nu mai pot sa fiu fericita.

| beatriz_1407 a răspuns:

Fericirea exista si fiecare om are parte de fericire, dar fiecare stie sa profite de ea mai mult sau mai putin, oameni de azi nu se mai gandesc la lucrurile fericite care s-au petrecut s-au se petrec in viata lor ci doar la necazur si la suparare.nu are rost, viata e scurta si merita traita.gadnditiva ca si viata care o traim de zi cu zi ar trebui sa insemne fericire, pentru ca multi oameni ar vrea sa mai aiba viata sa traiasca dar nu se mai potesadasa ca traitivati viata si fiti fericiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva ani in urma...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am primit tot ce mi-am dorit.
cand m-a saluta

| indiangirl a răspuns:

O intrebare dificila...ma crezi ca nu-mi amintesc?

| crispy*cookie a răspuns:

In alta viata

| marius_1375 a răspuns:

Pe 28 februarie am fost ultima data fericit, pentru ca am reusit sa fac pe cineva sa fie fericita... dar cum spunea lolita, nu te stresa, viata e frumoasa, gandeste positiv si totul va fi bine.