| anonim_4396 a întrebat:

Când bărbații ba chiar și femeile uneori, afirmă despre o femeie sau un bărbat chestii de genul "e bun/ă rău", ce bomboană", "ce bucată", înseamnă că ar face sex cu el/ea sau că îi apreciază doar fizicul care e frumos?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O considera foarte atragatoare si ar intretine relati sexuale cu ea.
"e bun/ă rău"= e buna de fu***;
"ce bomboană"= ei bine ce faci cu o bomboana? O mananci/lingi.
"ce bucata"= oarecum o analogie cu o bucata de care pe care devorezi

3 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

De parca nu ar fi evident! tongue Oricum, ti-a explicat cu lux de amanunte AvramD, cam ce simtim noi cand facem asemenea afirmatii. happy

| Drimmero a răspuns:

Ambele, cam merg mana in mana de fapt, nu din cauza caracterului sau inteligentei e vorba asta oricum.

| Hammurabi a răspuns:

Cât ești foarte tânăr și "nesaturat" sexual, probabil ai tendința de a "călări" cam tot ce-ți trece prin fața ochilor și ți se pare "mișto".
După o anumită vârstă și când ai deja o anumită experiență sexuală și o viață sexuală împlinită, poți aprecia o persoană care arată bine și fără să te imaginezi neapărat în "în acțiune" cu ea. laughing