| šρяίηģ a întrebat:

Cand considerati voi, barbatii, ca o femeie este sexy?

Răspuns Câştigător
| pensionar a răspuns:

Cind este ingrijita, atragatoare, volubila, comunicativa, nu este increzuta, nu respinge parerea altora, cind are minte pe care o foloseste; ajunge? te-ai lamurit?

10 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Când poate fi atrăgătoare în mod natural, fiind ea însăşi.
Când are nevoie de trucuri sau de falsităţi, acea femeie pentru mine nu este nici pe departe sexy.

| Bacemi a răspuns:

Femeia trebuie sa stie sa se puna in valoare. Orice femeie poate fi sexy la un moment dat. O femeie este sexy cand nu isi propune asta si este simpla. Multe fete exagereaza si sunt vulgare. Nu imi plac astfel de femei. Imi plac femeile care par mai tinere si inocente si care poarta haine simple. Caut femeile care sunt sexy fara sa isi propuna asta.

identitate
| identitate a răspuns:

Cand e foarte inteligenta!crying Zodia mea e de vina, nu puteam sa ma nasc in alta zodie?!confused Nu, varsator a fost sa fie!big grin Si cel mai important lucru e sa fie independenta, sa "lupte" si sa nu se supuna in viata si nici in relatie cand e vorba de discutii contradictorii sau orice altceva, nici in pat. blushing Greuuu de gasit crying dar imi place...Asa ma aleg cu femei "bune" si inteligente.winking
Daca nu ma crezi, citeste prezentarea in zodiac.tongue

| smartalogu a răspuns:

Cand e imbracata doar in lenjerie intima si aduce in 4 labe o bere la botu calului. rolling on the floor (Glumeam evident)

| SEAL a răspuns:

Oricand

| perfusion a răspuns:

Cand arata bine, se imbraca frumos, nu este timida, este ingrijita, nu isi,, ia lumea in cap" etc.

| ticu a răspuns:

Sa consider o fata sexy nu e greu. Daca arata bine ma cucerit... da daca nu stie sa vb cu tine si daca ii jmechera si prostuta o las la mama ei.Sau daca ma refuza...degeaba e frumoasa ca nu mai ma dau niciodata la ea chiar daca ar mai vrea dupa o perioada de timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand e impecabil de curata, cand vestimentatia este aleasa la limita dintre decent si provocator si cand gradul de inteligenta o fereste de ridicol!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand nu ne piseaza la cap atunci cand iesim la o bere cu baietii, cand face mancare, spala rufe si mai ales atunci cand tace si nu ne deranjaza de la TV

| joice a răspuns:

Cand arata bine(fata si corp)si nu este timidabig grin