| darkelf45 a întrebat:

Cand, cum si de ce au aparut filmele porno?

5 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Că erau oameni dispuși să vadă așa ceva. În timp apărând din ce în ce mai goi și cu mai multe scene erotice și de sex, până ce au apărut chiar filmele porno. În sec XX.

| Aylee a răspuns:

Au aparut de cand lumea, si au aparut ca sa aiba la ce se masturba oamenii laughing

| Narcis2007 a răspuns:

Era un documentar despre astarolling on the floor...cica prin 1900 si ceva unu cu o librarie o vazut ca se vand poza cu femei la ore mai tarzii si de la poze so extins...

| Ingeras_3373 a răspuns:

Au aparut pentru a oferi placere.