| Sexyboy18 a întrebat:

Cand e momentul cel mai potrivit sa faci sex cu iubita, dupa cat timp de cand sunteti impreuna, la 3 luni e ok?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Chesti de genu se vb cu iubita ta, inseamna ca nu comunicati, fara sinceritate nu poate functiona o relatie, limbaj deschis

| Sexyboy18 explică (pentru RAY):

Pai la un moment dat a zis ceva gen ca nu ma cunoaste la cap sex si eu am zis ca la timpul potrivit. Cum sa ii spun mai exact o intreb direct?

| RAY a răspuns (pentru Sexyboy18):

Tu vrei doar sex sau ceva serios?

| Sexyboy18 explică (pentru RAY):

Ceva serios dar am si eu nevoile mele totusi

| RAY a răspuns (pentru Sexyboy18):

Daca simti iubirea cu adevarat trancende acele nevoi, eu iubesc o fata care nici nu o cunosc in realitate, ce spui de asta, e nebuie dar iubirea nu e rationala

| mihai69 a răspuns:

La unele e OK și după 3 ore. Altele nu te lasă nici după 3 ani...

| ywar a răspuns:

Cand ridica coada, boss! Dar cand ridica, i-o bagi nu pierzi timpul. Ce prinzi, nu ierti. Tare si cu forta, ca la mondiale.

| GirlOnline81 a răspuns:

" Momentul cel mai potrivit" este cand ambii parteneri au dorinta arzatoare de a face sex. Daca e dupa o saptamana, o luna sau trei... nu e o regula.

| Deepk a răspuns:

Eu cred că mai trebuie de așteptat puțin. Însă dacă la voi dacă tltul este atât de serios și aveti încrede unul în celălalt la 100 puteți, dar oricum mai mult depinde de tine... Eu cred că nu trebuie de grăbit lucrurile atât de repede happy Pentru că spre exemplu tu vreai asta.Dar te-ai gândit dacă și ea își doreste asta? Nu poți impune o persoană să aibă relații cu tine doar dacă asta vrei tu și vreai să-ți satisfaci plăcerile ție doar. Cred că ar fi bine să discuți mai succint asta cu ea! Succes!laughing

| Sexyboy18 explică (pentru Deepk):

Ei ii plac temele sexuale si ii place sa o ating la cur sau sa ii dau palme deci.

| Deepk a răspuns (pentru Sexyboy18):

Heh big grin Îmi este cunoascută situația, dar asta nu înseamnă că ei dacă îi place asta și este gata chiar la relații happy Totuși cred că cel mai bine este să vorbiți și cumva să-i dai de inteles ca vreai ceva mult mai serios să ai cu ea. Totul depinde de voi! (Și eu cred că proști de aceștia care spun că "Daaa trebuie" nu trebuie luati in seama) Încearcă și vorbește. Poate că ea la fel are dorința asta dar îi este rușine să spuie... big grin Vezi ai grijă!

| Sexyboy18 explică (pentru Deepk):

Pai si cum mai exact sa o intreb daca vrea sau nu?