| anonim_4396 a întrebat:

Cand eram despartiti parca imi era mai dor parca il iubem mai mult eram geloasa, dar acum de la nimicuri ma enervez dar simt ca il iubesc si ca nu l-as putea imparti cu alt cineva. Este un coleg care mi-a zis ca sa indrafostit de mine si o sa-mi demonstreze si apoi alt coleg care imi placea de el si am aflat ca este impreuna cu o colega dar cand ne intalnim cu privirile parca vrea sami transmita ceva, o privire care ar spune ca ma place am avut si sarut cu el cand eram despartita nestiind ca are prietena pe urma am aflat. Deci nu stiu e foarte complicat. Acum ne-am certat putin cu actualul (care abia ne-am impacat ). El mi-a spus ca tot timpul cit am fost despartiti se gandea la mine si ca si parintii lui ii tot vorbeau de mine ca de ce ne-am certat si acum cateva zile am fost la el acasa sa mai vb cu parintii lui pentru ca ii cunosc si au fost foarte primitori si imi zimbeau apoi dupa ce am plecat el mi-a zis ca prima data cand vine cu o fata acasa parintii lui zambesc. Mia mai zis ca a avut o discutie cu tatal sau si i-a spus ca sa se poarte frumos cu mine ca eu nu sunt ca fetele care lea avut pana acum. Am vorbit deapre relatii sexuale si mi-a zis ca ma asteapta pana o sa fiu pregatita, de fund si sani ma ia (ii permit totusi e iubitul meu ) dar mai jos nu trece este foarte rabdator, imi zice ca adora sanii mei chiar daca nu-i am chiar mari zice ca sunt cei mai moi care ia vazut. Si mie imi plac atingerile acestea ma simt satisfcuta. Nu stiu simt asa ca ar trebui sa trecem Buna. Deci am 16 ani si prietenul meu curand face 17. Vara 2017 am plecat la o tabara de odihna impreuna acolo ne-am certat un pic, adica un pic mai tare atunci aveam undeva vreo 8 luni de relatie,acolo erau multi baieti care intr-un fel imi placeau si nu stiu am decis s ma desparteac cautand diferite motive, el venea in camera mea sa vb iar eu nu voiam sal ascult, la inceput de relatia am acceptat pentru a eram singura de ceva timp si am zis sa incerc poate merge. Eu pe atunci nu eram sa zic asa populara nici nu ma prea imbracam cu stil, sanii ii avem cam micuti, si eram slabuta dar el imi zicea cai plac asa cum sunt.Eu nu stiu poate nu am simtit nimic la inceput de relatie si de aia nu prea imi placea sa vb cu el ma enervam. Intre timp am mai pus kg mam mai dezvoltat mereu imi place sa fiu in rand cu moda.De atunci de la tabara nu vorbisem pana acum o luna, in timpul asta cit am fost despartiti eu nu am fost impreuna cu nimeni doar am mai iesit cu un baiat dar nimic serios si incepuse sa-mi fie dor de momentele alea cand am fost impreuna, el la fel nu a fost impreuna cu nimeni serios, a fost cu o colega cu care a fost impreuna o luna aproape de care s-a folosit sa zic asa si cu altele care numai pentru sex. Cand am fost despartiti el mereu incerca sa ma faca geloasa venea cu fete prin fata mea ma urmarea de pe un cont fals si altele. Acum am decis sa ne impacam si parca simt ca il iubesc dar intre timp mai multi baieti mi-au zis ca ma plac ca sau indragostit cand eram despartiti parca imi era mai dor parca il iubem mai mult eram geloasa, dar acum de la nimicuri ma enervez dar simt ca il iubesc si ca nu l-as putea imparti cu alt cineva. Este un coleg care mi-a zis ca sa indrafostit de mine si o sa-mi demonstreze si apoi alt coleg care imi placea de el si am aflat ca este impreuna cu o colega dar cand ne intalnim cu privirile parca vrea sami transmita ceva, o privire care ar spune ca ma place am avut si sarut cu el cand eram despartita nestiind ca are prietena pe urma am aflat. Deci nu stiu e foarte complicat. Acum ne-am certat putin cu actualul (care abia ne-am impacat ). El mi-a spus ca tot timpul cit am fost despartiti se gandea la mine si ca si parintii lui ii tot vorbeau de mine ca de ce ne-am certat si acum cateva zile am fost la el acasa sa mai vb cu parintii lui pentru ca ii cunosc si au fost foarte primitori si imi zimbeau apoi dupa ce am plecat el mi-a zis ca prima data cand vine cu o fata acasa parintii lui zambesc. Mia mai zis ca a avut o discutie cu tatal sau si i-a spus ca sa se poarte frumos cu mine ca eu nu sunt ca fetele care lea avut pana acum. Am vorbit deapre relatii sexuale si mi-a zis ca ma asteapta pana o sa fiu pregatita, de fund si sani ma ia (ii permit totusi e iubitul meu ) dar mai jos nu trece este foarte rabdator, imi zice ca adora sanii mei chiar daca nu-i am chiar mari zice ca sunt cei mai moi care ia vazut. Si mie imi plac atingerile acestea ma simt satisfcuta. Nu stiu simt asa ca ar trebui sa trecem la ceva mai seriospoate si relatia se va intari. Voi ce parere aveti? ceva sfaturi va rog

2 răspunsuri:
| Kimball a răspuns:

Dacă te certi cu el din vina ta, ai tie iti fug ochi după alti baieti e clar nu-l meriti+ Ca esti inca tânăra, m-ai in colo o sa plangi daca o sa-l pierzilaughing
Pacat de băiata.

| AnotherAnswer a răspuns:

Păi e clar, nu-l meriti, îți ''fug " ochii prea repede după alți băieți. Problema e la tine nu la el