| Yule a întrebat:

Cand este cel mai bine sa.mi incep viața sexuala?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In momentul in care vei considera ca esti pregatit atat din punct de vedere fizic dar mai ales psihologic si mental iti vei putea incepe activitatea sexuala in cadrul unei relatii stabile sau doar prin acte sexuale ocazionale. Sanatate!

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Cand ai cu cine si cand esti pregatit pentru a face sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum e cel mai bun moment!

| Krixxus a răspuns:

Cand esti gata

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Când nu va mai fi nevoie sa întrebi asta laughing)
Sau când ești pregătita sa ai un copil Având în vedere ca nici o metoda de contracepție nu este 100% sigura, o sarcina este o posibilitate permanenta.

| floringabor a răspuns:

Normal viata sexuala se inepe in noaptea nuntii. Sa iti vezi lucrurile intime ale tale nu este pacat, dar sa vezi lucrurile intime ale altuia este pacat. Cat timp cei doi sunt necasatoriti este pacat sa isi vada lucrurile intime unul altuia, dar daca sunt casatoriti nu mai este pacat pentru ca atunci inanintea lui Dumnezeu cei doi sunt un singur trup. In noaptea nuntii se dezbraca unul pe altul la pielea goala ca semn ca incepand de atunci nu mai este pacat sa isi vada lucrurile intime unul altuia, si fac pentru prima data sex. Sunt multi care fac sex inainte de casatorie din cauza ca le este frica de incompatibilitate, dar normal sex se face pentru prima data in noaptea nuntii

| OanaAlexandra123 a răspuns:

Cand vrei tu

| Valentin447 a răspuns:

Pe 17 mai 2030 ))))