| CarlosAttila a întrebat:

Când ești excitat și ai o erectie pierzi testosteron sau doar la ejaculare?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Doar ejacularea

| Mihai720 a răspuns (pentru RAY):

Deci la ejaculare pierzi testosteron?

| RAY a răspuns (pentru Mihai720):

Da,dar se reface rapid, fii fara griji, mai rau e cand te ingrasi nivelul estrogenului creste devi femeie laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

NU pierzi nimic. Gogorita privind pierderea de energie, vitamine, de micro si oligoelemente este vehiculata de agaricii ageamii cu scopul de a speria copii afectati de retard...

| mihai69 a răspuns:

Nici, nici.

| alina2k18 a răspuns:

E un hormon, cum mama naibii sa il pierzi laughing

| RAY a răspuns (pentru alina2k18):

Scade nivelul testosteronului mai bine spus

| alina2k18 a răspuns (pentru RAY):

Ala scade din alte cauze, mostly medicale nu ca i se scoala baiatului laughing si ejaculeaza laughing