| AlecsOne a întrebat:

Cand Fac sex Cu prietena mea Ejaculez foarte repede in 5-6 minute... ce ar trebui sa fac... e grav? ea e foarte suparata pe mine! crying

11 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Ar trebui sa ejaculezi inainte de fiecare partida, asa va a doua tura de ejaculat va dura... sau cea mai buna idee ar fi sa bei vin, doua trei paharele, si sai dai si eihappy vinul retine exagerat hormoni.

| soul2soull a răspuns:

MeEtoda este simpla nu te excita ramai calm si nu te lasa dus de val odata cu senzatia de excitare vine si ejacularea

| mikilooooooooo a răspuns:

Aoleu tu inca nu te-ai maturizat in viata sociala destul (asta deduc din felul in care scrii) si deja te-ai apucat de alea, e grav daca se mentine pentru ca o sa-ti faci tu o impresie proasta despre tine, daca ai autocontrol * Numai te gandi la ejaculare delocc *Lasa-te purtat de val * Axeaza-te pe placerea ei sa o satisfaci in asa fel in cat sa nu te gandesti la tine. creierul este obisnuit de la masturbare care ( o faci sa-ti dai drumu si aia e ) trebuie sa dezobisnuiesti asta, si inainte de axul sexual poti face o l a b a!
succes

| AlecsOne explică:

Am 17 ani happy.dar o sa ma duc la doctor sa vad ce zice happy

| AlecsOne explică:

Mejas nu pot sa trimit...ce sa iti zic? am 17 ani sunt din baia mare am 1, 75 m 76 kg ...penisul meu arata normal laughing si am parul negru happy si nu cred ca ai avea tu cu ce sa ma ajutiwinking

| AlecsOne explică:

Da.m-a durut pe la 14 - 15 ani

| AlecsOne explică:

La laba 5 min ...la sex 10-16 min big grin!

| AlecsOne explică:

Multumesc frumos pentru ca ai vrut sa ma ajutiwinking

| Annixlove a răspuns:

Ok...tin sa te anunt ca daca o faci fara prezervativ.e relativ normal sa se intample asa. si prietenul meu o pateste cateodata. asta inseamna ca te simti foarte bine si ea ar trebui sa inteleaga. si daca esti dispus te poti masturba odata inainte sa mergi la ea...sau foloseste prezervativ si o sa dureze mai mult ca nu e la fel e intensa placerea tongue

| Nedelcu_Simona_1992 a răspuns:

Pai in primul rand incearca sa ai un moment mai mare de excitare inaintea penetrarii. Si las-o mai mult pe ea sa munceasca. las-o sa isi dea drumul ea prima. Si excit-o mai mult si incearca sa o atingi in punctele moi, sarut-o pe sani, pe gat ca sa o exciti mai tare.

| vladiaici a răspuns:

Masturbeaza-te inainte!