| Monika_8761 a întrebat:

Cand faci petru prima data sex este dureros? Si ce simti in acelasi timp? care puteti dati-mi va rog mai multe detalii despre sex dau funda + vot:*... app cum sa te exciti singura?

7 răspunsuri:
| pokales a răspuns:

Draga mea nu stiu cum e cand faci prima data sex ca fata. Insa in legatura cu cea de a doua intrebare... tu cum crezi? Daca vrei te pot invata insa nu asa prin intermediul internetului laughing

| xxxnonamexxx a răspuns:

Depinde. daca esti fata isteata iti pui partenerul sa te incite prin cunilingus atingeri..., de regula un preludiu lung si in caz ca nu merge folositi lubrifiant si totul o sa fie ok. ideea e sa te pregatesti si psihic nu numai fizic. daca vrei sa te exciti singura fa ce te incita pe tine mai tare(gandeste-te la o persoana anume, vizioneaza un film erotic sau porno, imbraca-te intr-un anumit fel...etc), maseaza-ti clitorisul cu lubrifiant usor si apoi din ce in ce mai repede si iti promit ca o sa ai cel mai tare orgasm posibil. incearca!

| degette_1911 a răspuns:

Monika durere este acolo un pic,acum depinde de mai multe chesti, daca o faci cu un putoi care daca ti`o vede ii vine apa`n gura sigur cu ala risti sa-ti si mai fie frica sa mai faci ceva mult timp. De sange nu te speria ca nu curge chiar asa de mult, chiar f putin in comparatie cu ciclul si daca nu ma insel cand este prima data doare mai putin decat la ciclu (de la caz la caz). Buna si intrebarea cu excitatul singura ca de nu va nasteti cunoscand cum sa exciti, asa ca trebuie sa inv. Dar parerea mea este ca ala cu care ai de gand sa-l pricopsesti ar fi bine sa te ajute el asta daca stie. Daca nu o gluma cu apropo "call me"

| Destinee a răspuns:

Prima data este dureros. apoi totul este ok:)
Iar daca vrei sa te exciti singura ce pot sa iti zic.joacate cu mainile prin zonele intime:d
uite aici mai multe detalii:
http://www.studentie.ro/student-lifestyle/Sexul_de_la_A_la_Z/ct-233

| degette_1911 a răspuns:

BlackOut asa ai inv cum sa ai orgasm de pe net? si nu`mi spune ai masat usor cu sageata de la mouse? Nu este rau sa te informezi dar e rau sa nu te duca si mintea

| eliza_4776 a răspuns:

Este dureros,insa partenerul trebuie sa fie potrivit pentu tine, sa aiba rabdare cu tine si sa se opreasca de cateva ori va fi nevoie si de cate ori vei spune"au", nu te grabi sa-ti pierzi virginitatea cu cine nu trebuie happy

| edy_1278 a răspuns:

Draga mea, pentru prima oara poate fi si dureros dar si confortabil depinde de pozitii. eu stiu multe. te pot invata daca vrei. poftim id-ul meu fc_steaua2011