| Kleopatru a întrebat:

Cand faci sex cu partenera e bine sau rau daca o faci sa mai si rada in timpul actului sexual?

5 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Aaaa nuuuuuuu,trebuie sa stai foarte incruntat in timp ce te sexezi,e normal sa mai existe si clipe hazlii, poti baha o poanta cand schimbi pozitia, e ok! Se mizeaza pe relaxare totusi!

| Robert a răspuns:

Daca rade inseamna ca este un moment penibil sau jenant.
E grav sa rada partenera cand face sex cu cineva.

| bracigliano a răspuns:

Daca la mine ar rade vreo una in momentul ala m-as opri laughing) ori e sex ori desene animate? bine,eu cand fac sex o fac cu pasiune, adica chiar ma implic, poate altii o fac din plictiseala sau cine stie din ce motive.

| CB a răspuns:

E foarte bine daca rade. Felicitari!

Răspuns utilizator avertizat