| didii5 a întrebat:

Cand ii scriu unui baiat pe mess de ce nu imi raspunde?happy

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu e interesat de conversatie si de tine, sau nu e online.

| didii5 explică (pentru Elianna):

Cand ne intalnim atunci se baga repede in seama cu mine.winking

| Elianna a răspuns (pentru didii5):

Ce sa-i faci, asa sunt unii baieti! Li-se pare ca asa sunt mai interesanti. Si se pare ca i-a reusit, ca te-a pus pe jar!

| h3r a răspuns:

Oare de ce?
Ori e ocupat, ori e plictisit de tine, nu-i atragi atentia. Nici macar cavaler nu e.

Nu-i mai scrie nici tu.

| kidz a răspuns:

Se caca si el pe buda isi da sufletul acolo si tu te gasesti sa ii scrii fix atunci. raspunsul tau