| uply a întrebat:

Cand inca exista revista Descopera si aparea si cu dvd, cred ca undeva prin anii 2009-2011, au avut un numar al carui subiect principal,ce cred ca se regasea si pe dvd,un documentar Discovery,era sexul.
Stie cineva unde as putea gasi pdf-ul sau poze, screenshot-uri cu acel numar si eventual si documentarul de pe acel dvd? Va multumesc mult!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu e pe Youtube, nu e pe nicaieri documentarul
vezi pe olx poate are careva colectia de vanzare.

| dullcat a răspuns:

De ce ai dori sa vezi un documentar atat de vechi? Gasesti pe internet altele mai recente despre subiect, probabil si cu informatii actualizate, o claritate mai buna, etc.