| anonim_4396 a întrebat:

Cand incepi o relatie cu cineva in medie cam cat se asteapta inainte de a o face pentru prima data cu acea persoana?

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu se așteaptă. Este o convenție, o înțelegere. Se poate întâmpla imediat sau peste doi ani.

| Andreeush a răspuns:

Asta depinde de persoană.

| Frank51 a răspuns:

Cam cat e dispusa fata sa astepte. Unele o fac la prima intalnire, altele dupa 6 luni, iti cam dai seama care este prioritatea lor din acest gest.

| Crackman a răspuns:

3 luni pe acolo

| Eireann a răspuns:

Depinde de varsta, de atractie, de permisivitatea sexuala a celor implicati. Nu exista o perioada standard.

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Nu exista o perioada standard sau un numar de intalniri dupa care sa faci sex. Daca atractia este foarte mare intre voi, puteti ajunge sa faceti sex si dupa prima intalnire. Ai grija sa fie sex consensual. Si mai ales, daca ea e minora si tu major, si mai mare grija. Nu forta lucrurile, lasa-te purtat de val.
Succes! si placeri maxime

| Razvan_Munteanu_1994 a răspuns (pentru Octavian81):

Dar daca eu sunt minor si ea majora?