| VrRos05 a întrebat:

Când le auzi pe astea "sexul nu contează"
Pai normal că nu contează pentru ele când l-au experimentat cu jumate de oraș și s-au plictisit și vin la noi sa ne spună ca nu contează când noi muncim ca să creăm o relație, ele au totul pe tava, e normal să facă mofturi.
Ce părere aveți de feministele astea?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Parerea noastra e ca generalizezi din frustrari

| LordCristobal a răspuns:

Suna a ipocrizie.
Sexul e crucial intr-o relatie.

| sammie a răspuns:

Pentru unele femei/ fete nu contează. Pentru altele da.

| VrRos05 explică (pentru sammie):

Hai las o in pnm, că nu toate simt aceeași plăcere, când vă aud...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai întrebări misogine postezi. Ai frustrări mari, se vede. Tu ai ajuns sa detești femeile pentru ca nu te baga nici una în seama.

| AnonimDedicat a răspuns:

Depinde de fata