| Necunoscutu92 a întrebat:

Cand ma masturbez nu iese sperma afara singura numai daca apaș un pic pe penis, e normal?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ori esti prea mic ori ti s-a terminat. Ai belit-o! Adio mostenitori!

| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca ti-am mai spus sa ai rabdare, ca esti inca micut si nu ai sperma. Lasa cucul ala ca-l iriti de atata frecat.

| corbulalbrosu a răspuns:

In momentul in care se produce procesul de ejaculare, in mod normal sperma este eliminata din uretra (efectiv scuipata) sub forma de jeturi. In concluzie NU poate fi apreciat ca fiind OK modul in care este eliminata sperma in cazul tau. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal.

| Gogoasa24 a răspuns:

Schimba pompa de sperma si filtrele eventual sa te duci la un tester.