| Fabi81 a întrebat:

Când o am sculata și încerc sa o belesc ma doare tare.De la ce e și ce pot sa fac sa nu mai doară?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca se poate aprecia/presupune ca aproape sigur penisul iti este afectat de boala nimita fimoza, este necesar sa te prezinti la un cabinet medica l de Urologie pentru a fi consultat de catre un medic spcialist urolog. In functie gravitatea bolii medicul iti va explica si recomanda tratamentul posibil de urmat in cazul tau.

| Fabi81 explică (pentru corbulalbrosu):

Am uitat sa mentionez am 12 ani, poate are legătura cu vârsta?

| Fabi81 explică (pentru Fabi81):

Dar când nu o am sculata pot sa o belesc fără dureri.

| Sofer a răspuns:

Sa o decalotezi de fiecare data când e în erecție chiar dacă doare și vei reuși în final sa se decaloteze de tot. Cere exercițiu pentru a reuși.

| Fabi81 explică (pentru Sofer):

Aha,mulțumesc pentru răspuns.

| Pantagruel a răspuns:

Iti va iesi intr-un final. E vorba de antrenament. Trage tare! La figurat vorbind.