| anonim_4396 a întrebat:

Cand o fată observă că un băiat se uită insistent la fundul ei își pune mâna pe fund?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da i vine sa se scarpine si sa i puna mana la nas, sa stie baiatul cum si miroasa nu doar cum se vede

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu cred ca vor aprecia sa se holbeze unul insistent la formele lor si sa le pipaie ca un obsedat. Cele mai multe nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacã are creier il v-a cataloga ca un obsedat sexual. De ce ai pune mâna pe fund? Ce crezi cã daca-i pui mâna si te uiti, o sa crezi cã intr-o zi se va f...e cu tine? Nu, daca e desteapta o sa te lase tot la labã, si se v-a duce la altul care nu o atinge in astfel de mod doar in pat.

| SupMates a răspuns:

Nu neaparat, depinde de situatie, unor fete le place acest lucru si pe altele le rusineaza?, spun si eu din ce stiu?