| anonim_4396 a întrebat:

Cand se masturbeaza, baietii obisnuiesc sa isi atinga anumite zone erogene cum ar fi sfarcurile? Asta face orgasmul mai puternic? Cat timp ar trebui sa dureze o masturbare(minute)?

Răspuns Câştigător
| DumitruS a răspuns:

Depinde de fiecare in parte. Spre binele tau, cat mai mult posibil. Amana ejacularea cat de mult poti, ai rabdare, ca sa nu ai dupa aia probleme cu ejacularea precoce.

2 răspunsuri:
| SatanelDeLaVaradia a răspuns:

Vreo 30 minute da poti sa iti bagi si degetu in gura

| Cosmin214 a răspuns:

Depinde de tine ce iti place si incearca sa dureze cat mai mult posibil