| Michel50 a întrebat:

Cand stiu cand o fata vrea sa fie sarutata?

Răspuns Câştigător
| raluk27 a răspuns:

De exemplu, cand stati fata in fata si ea se uita la buzele tale si te priveste cu subinteles, te atinge (chiar in joaca) pe maini, trage de timp, se lungeste la discutii fara sens. Sau o conduci acasa si ajungeti in fata blocului/casei ei, iar in loc sa intre, mai sta cu tine si se joaca cu cheile. E genul de atitudine care denota ca ar astepta ceva.

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cînd o trece că..area

| Cleopa a răspuns:

O fata vrea sa fie sarutata oricand, bineinteles dupa prima intalnire

| Michel50 explică (pentru Cleopa):

Ei bine am invitato la un film iar ea a zis ca mai vedem dar nu stiu cum imi dau seama ca vrea sa fie sarutata

| Cleopa a răspuns (pentru Michel50):

Depinde de ce fel de persoana e; daca e acel tip tacut, timid, care nu a mai fost niciodata cu un barbat, atunci trebuie sa mai astepti doua intalniri ca sa o saruti, dar daca nu atunci sarut-o cand va intalniti, cand simti tu ca atmosfera e propice inceperii unui sarut

| TuRneR01 a răspuns:

Cand se uita in ochi tai, isi musca buza, isi da cu limba usor pe buze, se uita insistent la buzele tale... e usor sa-ti dai seama din comportamentul fetei...

| catalin2098 a răspuns:

Atunci cand sunteti singuri si intr-un moment se uita in ochii tai cateva secunde atunci e momentul[ mi s-a intamplat personal]

| AnnaPIC a răspuns:

Cand isi musca usor buza de jos ..sau se uita la buzele talewinking

| johnraspundelatot a răspuns:

Atunci cand intinde botu spre tine cu buzele belite.

| ciupercutaalbastra a răspuns:

O fata vrea sa fie sarutata cand te place daca se comporta ciudat sarut-o vei sti daca te place sau nu

| Rob_Roby_1998 a răspuns:

Cand te complimenteaza si te atrage!