| Florinel12321 a întrebat:

Cand sunt femeile mai dornice sa faca sex?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In momentul in care nivelul libidoului atinge valoarea cea mai mare pe parcursul ciclului menstrual, atunci si dorinta sexuala devine maxima. Acest moment poate fi foarte diferit de la o femeie la alta dar si in cazul aceleasi femei libidoul poate sa se modifice fiindca nivelul libidoului fluctueaza continu/permanent fiind infuentat dar si in concordanta cu intensitatea achivitatii hormonale. Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| username2208 a răspuns:

Femeile sunt mereu dornice sa faca sex, doar trebuie sa stii cum sa initiezi o partida de sex, cum sa te comporti cu ea astfel incat sa o faci sa isi doreasca, bine poate sunt si femei care nu sunt dornice de sex deloc, depinde de la femeie la femeie

Răspuns utilizator avertizat
| Adriann92 a răspuns:

Mâine dimineață

| Issabelle6789 a răspuns:

Cand nu au cu cine?

| Andreeush a răspuns:

Când au chef laughing