| anonim_4396 a întrebat:

Când un băiat face sex pentru prima data trebui sa o facă cu prezervativ sau fara?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca exista analizele la zi sa se vada ca niciunul nu are infectii poate

| corbulalbrosu a răspuns:

Este cu totul irelevant daca este folosit sau nu prezervativul, fiindca in esenta actul sexual se va desfasura si intretine in exact aceleasi conditii. Folosirea prezervativului isi are rostul si rolul sau foarte bine definit in fiecare caz. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Oricand ar face sex, trebuie sa foloseasca prezervativul.

| PegassiDoctorulThau a răspuns:

Salut! Este irelevant. Dezvirginare = primul contact sexual in vagin. Adică introduci penisul in vagin, nu contează ca este sau nu prezervativ.

| alexandru0sorin a răspuns (pentru PegassiDoctorulThau):

Man... definitia asta inseana ca fie care barbat homosexual e virgin chiar daca a facut-o cu 10000 de alti tipi...

| Ciprianadv a răspuns:

In primul rand, "dezvirginarea" la baieti nu schimba nimic la corp, asta e doar o idee psihica, nu se rupe "ata" in popor, stiintific "preput" este pus cu un scop acolo, intr-adevar o sa te doara putin, pentru ca se alungeste, dar nu se rupe.
In al doilea rand, ti-as recomanda prezervativ, daca nu doresti sa schimbi scutece in aproximativ 9 luni de atunci=)