| anonim_4396 a întrebat:

Cand v-ati inceput viata sexuala, le-ati spus si parintilor vostri?

Răspuns Câştigător
| Duduchi a răspuns:

Eu am 14 ani și mi-am inceput viața sexuală acum, la vârsta asta. Nu e treaba părinților. Sexul e totuși o chestie intima.
Nu trebuie să știe părinții la ce vârstă faci sex.

10 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Sofer a răspuns:

Nu am spus la nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar mamei.Cu ea am vorbit orice dintotdeauna.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De fapt m-a întrebat ea un pic mai încolo, nu i-am zis eu direct.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oh, ***. Here we go again

| Stegman a răspuns:

Da

| Peachdelight a răspuns:

Da. Am o relație foarte deschisă cu mama și pot sa ii spun orice. Mereu mi-a fost alături cu sfaturi in ceea ce privește viața sexuală și nu numai. Daca nici părinților nu poți sa le spui atunci cui?

| FrostpunkLover a răspuns:

Nu
N-au ei nevoie sa stie

| Izzabella a răspuns:

I-am zis mai pe ocolite mamei mele la un an dupa ce am facut sex prima data. Pe atunci eram impreuna de doi ani cu iubitul meu (suntem de 5 ani impreuna) si banuia ea ceva. Nu trebuie sa stie neaparat, dar pot aparea probleme si e mai bine sa ai cu cine sa vorbesti si sa ceri un sfat.