| qq30xx a întrebat:

Care a fost cea mai romantica intamplare din viața ta?

20 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Hm poate au mai fost altele mai faine dar asta îmi vine acum în minte
aveam un iubit care a fost plecat o perioadă în altă țară în vacanță și vorbeam cu el, eram afară cu o prietenă și mergeam spre casă și mă întreba prin mesaje ce fac și îi zisesem că merg spre casă și mă întreba pe unde sunt și zic acolo bla bla. după ceva timp nu mai răspunde și la un moment dat văd că mă sună și îmi zice că pe unde am luat-o că deja fuge pe a nu știu câtă strada și tot nu dă de mine laughing) și chiar ziua precedentă îmi făcusem niște gânduri nașpa că nu intrase toată ziua pe telefon când el fusese de fapt în avion venind spre românia și mă mințise că nu știu ce făcea, ceva ce părea o minciună, ca să-mi facă surpriza asta.

un alt iubit de al meu știa că vin și a început să mute mobila prin bucătărie în așa fel încât să fie masa cu scaunele spre geam să ne putem uita la stele de acolo la un pahar de vin

| TFL007 a răspuns (pentru Adry05):

Foarte amuzant, asa-i, ca tu ai evoluat comentariu daca nu ma insel laughing))

| Adry05 a răspuns (pentru TFL007):

Nu am evaluat nimic, până să-mi dai tagu ăsta nici nu-ți văzusem răspunsu

| TFL007 a răspuns (pentru Adry05):

Aaa nu stiu de ce aveam impresia ca tu ai dat in finelaughing)

| RAY a răspuns:

Cand ma inclazeam la foc prin combustia ei

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Pai e masina?

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Combustie umana

| Freya1 a răspuns:

Am avut foarte multe momente ce mie una mi s-au parut romantice.Iti dau câteva exemple aleatorii din relațiile mele.
În una din relații am avut o perioada cand am fost extrem de săraci, iar el a primit la munca de la cineva o nectarina.A mers mai in colo si a bagat-o in geanta, cea care i-a dat-o la observat si l-a intrebat daca nu o mănâncă, iar el a zis ca mai tarziu.Defapt a adus-o acasa, pentru mine pentru a mânca ceva dulce si sănătos ca noi nu ne prea permiteam.
O altă dată m-am tot plâns eu ca nu e drăguț si alte tampeni, iar intr-o seara, după ce am mers la el de la ai mei, cam după o săptămână mi-a luat flori, prăjitură a pus lumanari si mi-a scris ca ma iubeste cu mâncare laughing.
O dată ne-am harait pe faptul că eu nu prea vreau flori ca nu prea sunt eu cu ele.Si atunci eu am zis ca ba da, mi-am plăcea să primesc o floare dar doar dacă e trandafir albastru.A umblat toata ziua si seara pana a găsit unul si mi-a adus.
Cu actualul am avut iar momente romantice si drăguțe.La început ne închiriem apartamente sa ne vedem ca nah, nu era oficială relația.Si s-a intamplat de câteva ori sa închirieze câte unul imens si super de lux in care imi pregătea baie cu spuma ca sa ma relaxez cand ajung la el.Imi făcea mâncare si imi aducea pe tavita, imi făcea masaje si in fiecare dimineata ma trezea cu cafeaua.Si acum mai face din astea si multe altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un vis cu ochii deschiși. Se pune? sad

| qq30xx explică (pentru anonim_4396):

Cred că se pune ca fantezie... cum a fost?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer.când spălam niște borcane cu iubitul meu am ridicat ochii eu la el și el la mine dintr-odată și cred că a fost un ceva moment de revelație când ne-am dat seama că noi chiar ne iubim și deținem o dragoste imensă și specială și ne-am uitat unul la celălalt pret de câteva secunde am zâmbit și ne-am sărutat ❤❤❤

| TFL007 a răspuns:

La scoala in liceu cand o fata mi-a cerut numarul de telefon happy in sinea mea, credeam ca in sfarsit se va intampla. Ajung acasa, si stateam cuminte, asteptand sa sune telefonul, stresat cu gandul la ce voi vorbi cu fata asta. Trec 2 ore, 3 ore, in sfarsit suna, iar ce avea sa imi zica nu voi uita niciodata. Hey buna, salut, scuze ca te sun la o ora tarzie, am avut ceva treaba, am o rugaminte mare la tine! Ai putea sa imi dai si mie numarul de telefon al colegului tau de banca happy! E o intamplare reala, vb f serios

| anonim_4396 a răspuns (pentru TFL007):

Auch!

| anonim_4396 a răspuns (pentru TFL007):

Asa imi cer ele temele happy!

| TFL007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am inteles ce ai spus, mai scrie odata si cum trebuie

| anonim_4396 a răspuns (pentru TFL007):

Am scris din nou! Scuze, am scris in graba!

| anonim_4396 a răspuns (pentru TFL007):

Am zis ca asa fac ele cand imi cer temele!

| TFL007 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce nu incerci sa le manipulezi cu lucrul asta lol

| anonim_4396 a răspuns (pentru TFL007):

As putea face asta! happy!

| TFL007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru un 10 in teza s-ar pune capra mai stii, ca e pacat ca isi strica media