| Andaa32 a întrebat:

Care a fost cea mai dezamagitoare fapta din partea persoanei iubite? thinking

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Infidelitatea.

| OnuOnulică a răspuns:

Cand am aflat ca asculta manele sad... sad

| TeckTonik997 a răspuns:

Infidelitate+amenintari ca se sinucide+minciuni ca e grav bolnava

| MotanAndrei a răspuns:

Sa tina legatura cu fostul.

| buzeduulci a răspuns (pentru MotanAndrei):

Eu tin legatura cu primul meu prieten. si iubitul meu stie. nu are nimic impotriva. atat timp cat vorbim ca amici:p

| dana12848 a răspuns:

Nepasarea,orgoliul

| Andaa32 explică (pentru dana12848):

Ai perfecta dreptate. tongue

| AndreasfromMetallicA a răspuns:

Cea mai mare dezamagire a fost cad mi-a dat papucii, apoi s-a combiat, pe rad cu vreo 4 din prietenii mei, apoi a incercat sa se impacecu mine, dupa un anlaughing

| AndreescuMMO a răspuns:

Mi-a spus ca incepe sa se inteleaga bine cu unu, asa s-a si terminat relatia.