| sym0nyck a întrebat:

Care a fost cea mai interesanta ( care a dat rezultate rapide si vizibile) metoda de seductie pe care ai folosit-o vreodata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subiectul asta ma face sa zambesc, la statia unde cobor eu coboara intotdeauna o tipa, pana ajungem la statie improvizeaza o discutie cu domnii barbati din masina "stiti cumva cum ajung la..." tipa este cocheta arata bine, intotdeauna se gaseste un barbat care sa coboare cu ea sa ii arate, este un mod de abordare tare ingenios,"))
O femeie nu cred ca are nevoie neaparata de metode de seductie, se va gasi intotdeauna un baiat care sa doreasca sa-i fie prieten.

19 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

La o discutie, eram mai multi, sotul meu - atunci nu eram prieteni - ne-a explicat cum intelege el dragostea, tocmai citise Maitreyi de Mircea Eliade. Cat este de totala, profunda, devastatoare...

| PauLa.M a răspuns:

Nu mi am pus niciodata intrebarea asta.
dar din cate imi amintesc am fost EU
oricum daca e sa ma placa cineva ma place cum sunt eu nu dupa metodele pe care le am auzit sau le am citit intr o revista de adolescenti.si care nu ma reprezinta
kisses and hugs

| sym0nyck explică:

Se vede ca esti un romantic innascut :-|

| sym0nyck explică:

Era o simpla intrebare. asa.pentru cultura mea generala, sa stiu cat si cum procedeaza o persoana pentru a cucerii o alta pe care o are la sufletwinking
bineinteles ca fiecare are stilul si farmecul propriu pana la urmahappy

| rabbit a răspuns:

Cea mai buna metoda esti sa fii TU insuti ...si din cand in cand e bine sa te aranjezi un picbatting eyelashes asa ca fetele... sa fim seriosi nimeni nu prea mai iese din casa nearanjat nu?batting eyelashes

| soseta ucigasa a răspuns:

Bata dupa ceafa si tarata de par pana in pestera. Da rezultate imediate de fiecare data!

| soseta ucigasa a răspuns:

Pai daca oamenii din pestera o foloseau de ce nu ar merge si acum? Vi se pare ca a evoluat prea mult societatea sau ce? Tot niste maimute suntem doar ca acu nu mai stam in pesteri ci in cutii de metal/caramida. Si app sym0nyck barbatii nu sunt romantici, se prefac doar pentru a ajunge mai repede in pantalonii vostrii happy.

| traumatizaNtu a răspuns:

Nu exista asa ceva. Pff cea mai buna metoda de seductie. Tocmai pentru ca nu e o stiinta exacta.

| traumatizaNtu a răspuns:

@bent0108: Tactica portofelului plin? Aia cum suna? "Eu nu-s asa de inalt dar stau pe portofel." sau "Vrei sa-ti cumpar o masina?"

| traumatizaNtu a răspuns:

Hey hey! Eu continuam gluma ta!

| poosik a răspuns:

Fiecare om este diferit.asa ca nimeni nu iti va putea raspunde exact ce ii va placea unei persoane. ce fel de seductie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai, eu sunt de parere ca o privire profunda, sexy, seducatoare, face minuni. Daca ai incredere in tine, vei reusi sa transmiti celui vizat exact ceea ce doresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tactica portofelului plin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ultima metoda de seductie ce am folosit-o a fost batista cu cloroform la nas.rezultat garantat. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@traumatizaNtu
Te-a traumatizat raspunsul meu? Ca eu, unul, n-am inteles rostul replicii tale... poate sunt prost, caz in care imi cer scuze. Am incercat doar sa fac o gluma, drept dovada si aprecierile celor care au citit-o. Fii mai explicit...ai vrut sa fii ironic la adresa mea sau ce? Intreb, nu dau cu parul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A, ok...in cazul asta imi cer scuze, dar mi s-a parut oarecum ambiguu raspunsul tau. Foloseste si tu cate un muţulache... pune laughing sauhee hee sau rolling on the floor, ca eu sunt cam batut in cap si-mi sar repede nervii. laughing
Si ca sa iti spun cum suna tactica aia..."papusa, treci la barosanu' tau, sa te ingroape in ieuro". Stii cum dau ochii peste cap caprioarele cand aud treaba asta? smug laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ce vor femeile de la un barbat de fapt?
Eu am gasit raspunsul foarte clar formulat la un tip Sorin pe site-ul lui.

A facut el un video si a explicat foarte clar ce vor femeile de la un barbat cand le agati.

Recomand: http://www.scoaladeseductie.ro/......lnire.html

| Anonim_9392 a răspuns:

Lol mai ciorapel ce sadic esti laughing [TZOLY]