| anonima_2511 a întrebat:

Care a fost cea mai lunga partida de sex pe care ati avut-o?

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Tu chiar ai senzaţia că fac sex contracronometru?
Cât ţine, ţine. Important e ca atât eu cât şi partenera să ne simţim bine.
Citesc aici despre ore în şir... ioi. Bă nene, mai bine ţine 20 de minute şi nu urcăm pe pereţi amândoi de plăcere decât să ţină 120 de minute şi în tot acest timp sa numărăm petele de pe tavan şi să aşteptăm să se termine şi asta o dată.
Noroc.

NOname
| NOname a răspuns:

N-am cronometrat.winking

| elenac a răspuns:

7ore, 5 numere

| BoBBy a răspuns:

1 an, 2 luni, 3 saptamani, 4 zile, 5 ore si 6 secunde tongue

| zuzu_3768 a răspuns:

1 h 60 min 3600 seclaughing. La tine cat a durat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

7 ore love struck

| euMILAN a răspuns:

Dupa aprox 1 h : 25 min am fugit la baie ca ma ustura organu si am mai tras acolo vreo 5 minute de ea ca sa pot sa termin

| anonima_2511 explică:

Waw ce tari sunteti...eu fara sa vreau am observat ca cea mai lunga partida de sex pe care am avut-o a durat aproape 2 ore(nu am conometrato, din intamplare m-am uitat la ceas cand am inceput. si cand s-a terminat m-am uitat sa vad cat e ceasu...si m-am cam speriat.)big grinbig grinbig grin