| oFrunza a întrebat:

Care a fost cea mai nebuneasca chestie care ati facut-o pentru persoana iubita?

7 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Am plecat de acasa intr-o noapte de ianuarie, pe la 3 dimineata, in conditiile in care eu n-aveam voie nici pana la 10 afara, singura, la el sa ii spun ca il iubesc si mi-a lipsit. Si da, statea departe de mine laughing. A fost frumos, mi-a spus ca si el ma iubeste apoi la cateva zile a plecat din tara si m-a uitat.

| oFrunza explică (pentru Ririru):

Pacat de urmarile venite dupa gestul acesta, oricum din lejeritatea cu care o spui ma bucur ca ai trecut peste happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-am făcut teza la engleza și a luat nota mare, l-am salvat de corigență laughing

| Cancerigen a răspuns:

Am acceptat sa-i cunosc tatal. sad

| oFrunza explică (pentru Cancerigen):

Frumos si dragut ^_^

| Paleontologul a răspuns:

Am dezgropat-o.

| Anonimus6999 a răspuns:

Am sarit de la etajul 10 impreuna