| iFeelYourLoVe a întrebat:

Care a fost cel mai ciudat vis pe care l`ai avut vreodata?

Răspuns Câştigător
| sabrisabrinuta a răspuns:

Cel mai ciudat vis al meu a fost unu in care era o cladire mare care s-a dovedit sa fie o scoala si erau doua clase:una de fete si una de baieti.De fiercare daca cand suna o clopodnita toti veneau pe un hol nemarginit si se bateau fata cu baiat iar profesoara fetele se batea cu profu baietilor :/ eu m-am strecurat prin miile fete si baietii si am intrat in clasa baietilor, fetele faceau doar romana si mate iar baietii muzica(cantau).In mijlocul clasei era o scena imensa pe care doar pe prima scarita incapeau 100.000 de baieti si era 100 de scari pana in varf unde era un postament mic pe care statea profu lor de obicei :/.Pe langa [ereti erau multe banci, si, pe un colt era un baiat superb care statea si scria ceva pe niste foi.M-am apropiat si m_am asezat langa el si el m-ia zambit, m-a intrebat cum ma cheama apoi, dupa ce i-am raspuns mi-a zis ca il cheama?(numi pot aminti).L-am intrebat ce scrie si mi-a zis ca scrie o poezie, apoi a lasat stiloul si foile pe jos si am inceput sa forbim la un moment dat mi-a spus ca trebuie sa plec la clasa si a zis sa vin la urmatoare lupta intre clase, am plecat si dupa cateva secunde au intrat toti baieti in clasa.La urmatoarea Lupta intre clase am venit iar la el si iar l-am intrebat ce scrie si mi-a raspuns ca un cantec pentru mineapoi zise in soapta "Gata" si incepu cu un glas dumnezeies de nedescris de frumos sa-mi cante acel cantec apoi mi-a zis ca el na mai cantat niciodata si apoi nu stiu cum dar am vazut de parca as fi alta persoana cum neam sarutat.Acelas chip il are si un baiat de la noi din sc de cls a 4-a(eu fiind dea treia)(pe care nul mai vazusem pana atunci). Avea niste ochi superbi, galbeni.Cand clipesc ii vad chipul.E asa ciudat deoarece eu stiu pe toti cei de la cls mea si cu o cls mai mare

16 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Eu mereu visez ca sunt urmarita de vaci laughing sau de ursi.am trait momente reale la tara cand fugeam de o vaca chiar de 3 ori dar nu de aceeasi, era sa ma impunga sad si astea m-au marcat nu pot sa le scot din cap si mi-e o frica de vaciiiii, auu rup pamantul. cu ursul doar vise si de el mi-e frica dar nu ca de vacilaughing

| Narcis2007 a răspuns:

Ca ma bateam cu ursi panda sau chowderi(nu mai tin minte) sau cand am visat ca(,) cad de pe un bloc si cand m-am prabusit m-am trezit si am cazut din pat...

| KissSummer a răspuns:

Pai am visat de 2 ori acelasi lucru. am visat ca muri`se mama si dimineata cand m`am trz m`a sunat o kolega sa`mi zica ca a murit un vekin. am ramas SOC. si am sunat`o pe mamaia care e cu visele cu astea si am intrebare ca ce a fost cu visu` ala. si mi-a zis ca atunci cand visezi ca iti moare cineva din familie se intampla exact contrariu adica o sa moara o persoana care nu are nici`o treaba cu tine.si acelasi vis l`am avut dupa 2 luni de la acesta. dar de data asta n`a murit nici`un vecin. ki un koleg de serviki de`al mamei. eram speriata iti dai seama sa visezi ca`ti moare mama si de fapt moare altcineva. adica sa stii din`nainte ca o sa moara cineva. straight face. groznik. de atunci nu am mai avut astfel de vise si sper sa numai am happy

| iFeelYourLoVe explică:

@ßąßiii si eu am visat de multe ori ca a murit mama sau ca a murit bunica si am mai visat ca a murit mama uneia dintre cele mai bune prietene ca avea o gaura in cap happy. ciudate uneori visele astea :d

| Bombonica1 a răspuns:

Am visat ca baiatul pe care il iubeam si inca il iubesc a muritstraight face. Crede-ma nu vrei sa stii senzatia.Era ceva de genu ca a avut un accident de motor si am stat cu lunile aducandu-i mancare in spital si de astea.El chipurile ar fi ramas cu dizabilitati dupa acel accident asa ca s-a deconectat de la aparate pentru a nu fi eu nevoita sa il ingrijesc toata viatasad.Ma rog, am invatat ca trebuie sa apreciezi ceea ce ai inainte sa pierzi acel ceva.Si multumesc lui Dumnezeu ca si-a vandut motorullaughinglaughing.

| Andriana_7122 a răspuns:

Hmm, eu am visat ca fugea moarte CU COASA dupa mine big grin si paritii se gindeau sa-mi de drumul sau nu>> ppt. Pin`la urma maam imi spune du-te a acolo iti va fi mai bine. dar eu am fugit de moarte si nu m-a prins :p. dar cand m-am sculat eram sokata [am vazut moartea chi in vis...]

| Alexis_6755 a răspuns:

Cand doi luptarori se bateau in aer si de la o lovitura cei doi se invarteau catre pamant si cand au s-au lovit de pamant am auzit pe tata cum a cazut din pat.

| w0rkSpace a răspuns:

Aveam un vis in care eram agent secret la 8 ani am avut visu laughing... ma duceam ma luptam cu aia ii bateam si deodata mor si ma trezesc jos din pat cu o durere de cap sad*

| CandyGirl_5618 a răspuns:

Am avut un vis odata...eram intr-un oras daramat si nu puteam sa plec de acolo stiam ca este un vis si incercam sa ma trezesc, dar nu reuseam...straight face

| Valentin333 a răspuns:

Am vist o data ca am mers la scoala in chiloti si toti rtadeau de mine

| Frelix a răspuns:

Eu m-am visat intr-un bar unde o fata din asta frumoasa m-a chemat la ea si am mers cu ea intr-o camera si acolo erau toate rudele mele... apoi am pus capul pe saltea si a disparut toata lumea si lumina era stinsa si din colturile camerei apareau fantome cu fete desfigurate si m-am trezit si am mai visat in aceeasi noapte de 2 ori acelasi vis iar a 3-a oara am iesit afara si am dat foc la camera si nu am mai visat deloc visul acela

| andrey98 a răspuns:

Eu am visat ca eram intr-o camera alba si a alegrat un caine spre mine si m-a muscat de...
un prieten o visat ca s-o dus la tara si apoi s-o dus la baie in oras dar tara era inundata si eram cu el intr-o canoe iar apoi el o cazut si s-o pisat pe el.

| YonyWowIceman a răspuns:

Am visat odata pe la 8 ani ca eram intr-un oras in care nu era nimeni si dintr-o data intr-o casa mare imi vad toti prietenii spanzurati iar eu stiam ca este un vis dar nu puteam sa ma trezesc incat incepusem sa tip pe acolo laughing iar cand m-am trezit eram pe la jumatea camerei cu un cucui in mijlocu fruntii si cu patura pe mine iar atunci m-am speriat foarte rau inat la testul de la mate am luat 7

| Lucifer666 a răspuns:

Se ia in considerare daca povestesc un " vis "... dar care de fapt e real? crying

| Lucifer666 a răspuns:

Cand vb cu o fata, o inviti la suc - accepta... iar cu o zi inainte sa va intelniti afli intr-un mod urat ca ea de fapt se impacase cu fostul'... Cine mai e acord cu mine?

| MetalLover a răspuns:

Ca o cioara imi furase chilotii si mai aveam o pereche pe mine si vorbeam cu ea rolling on the floor