| ILoveHandball a întrebat:

Care a fost cel mai frumos gest care l-a facut o fata sau un baiat pentru voi?
Cel mai frumos raspuns primeste FUNDA!

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

A facut ea primul pas si m-a scos la o intalnire happy a fost o noapte frumoasa happy

| DarkOrbitMoon a răspuns:

M-a pupat pe obraz.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Un sex oral spontan, cred ca va ramane pe primul loc, mult timp

| kiv1990 a răspuns:

cererea in casatorie, intr-o atmonsfera romantica, asta se tine minte mult timp.
sau o cina romantica/o intilnire romantica.
cit despre sex oral, daca prietena mea mi-ar face-o mie mi-ar fi greata dupa aia s-o sarut. dar asta sunt eu, exista si oameni nesimiti care maninca in timp ce se caca

| CheLoo23 a răspuns:

Chestile astea fac parte din intimitati sau rar sunt anumite persoane care fac ceva cu totul special care semnifica ceva happy

| Andreutza098 a răspuns:

Mi-a oferit tot timpul, atenția și iubirea lui.Cel mai frumos cadou ever: )

| Anaad a răspuns:

Acum un an, in urma unei tragedii (deces in familie), i-am spus iubitului meu ca nu mai putem fi impreuna, pentru ca sunt daramata, si nu stiu cand si daca voi trece peste. Si-a retinut orice reactie, desi ochii lui ma implorau. Dupa ce am iesit din cafenea, am inceput din senin sa plang (mi se intampla sa izbucnesc din senin, din cauza tragediei de care spuneam) si i-am spus ca nu pot sa ma linsitesc. La care el a avut taria sa ma ia in brate si sa ma mangaie, desi teoretic era ultima oara cand ne vedeam, si nu a plecat pana nu mi-am revenit. Desigur... dupa o saptamana m-am intors la el...