| Albãstriţaxx a întrebat:

Care a fost reactia parintilor vostri cand au aflat ca aveti iubit/iubita? big grin

14 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Cine a spus ca au aflat? devil laughing

| 니코 a răspuns:

Mai bine ii sa nu afle
ca atunci cand iesi afara te intreaba daca te intalnesti cu el/ea, ce ati mai facut, cum ii persoana
o sa te sacaie/enerveze la culme

| Chriistos a răspuns (pentru 니코):

Nu te sacaie, doar sunt curiosi. Si plus ca daca iesi afara e bine sa le spui mereu ca iesi cu respectivul/respectiva ca vei primi mai multi bani smug.

| 니코 a răspuns (pentru Chriistos):

Asta da dar daca esti fata nu primesti mai mult pentru ca baiatul trebuie sa plateasca

| Chriistos a răspuns (pentru 니코):

Sa plateasca ce?

| ioanaaa1998 a răspuns:

Reactia a fost vulcanica.iar la scurt timp dupa ce le-am slus nu a mai existat o relatie... datorita lor. Daca daca ti la relatia ta nu le spune NEVER

| EUUUUUXXXX a răspuns:

Du-te si futeo laughing)

| Knopp a răspuns:

Miau cumparat prezervative

| 니코 a răspuns (pentru Knopp):

Pebunerolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| Albãstriţaxx explică (pentru Knopp):

Serios?!?!?! rolling on the floor

| patrick17 a răspuns:

Mama: vai ce frumos cati ani are?
tata: ii buna? laughing))))))))))))

| 니코 a răspuns (pentru patrick17):

Asta da raspunsrolling on the floorlaughing

| Joker1958 a răspuns (pentru patrick17):

Idem rolling on the floor))

| densishun a răspuns:

Parintii mei nau zis nimic au fost fericit daca u ai iubita explica-le FUNDA!?