| onelove a întrebat:

Care ar fi primul lucru pe care l-ati face daca v-ati trezi dimineata si ati fi de sex opus?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as uita in oglinda, m-as admira apoi relaxandu-ma mi-as zice:"A venit si vremea mea"!

18 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu as sti: sa rad sau sa plang...
Poate cu un ochi asa, cu celalalt invers.

| Nastia a răspuns:

M-AS DUCE LA BAIE SA VAD CU OCHII MEI C AM IN PANTALONI,.hee heeSERIOS, ...SI APOI O BAIE,.winking

| borsec a răspuns:

Ar fi super tare,... m-as admira in oglinda indelung, apoi as pleca la agatat

cristian
| cristian a răspuns:

Mi-as cauta ouale si daca nu le voi gasi ma voi impaca cu noua situatie...

| Alexandrinaa a răspuns:

As crede ca visez pana la proba contrarie, dupa care SIGUR m-as speria si as fugi la ai mei sa vad daca ei n-au patit acelasi lucru! happy (e o metoda de a iesi din panica, atunci cand stiu ca nu sunt singura care se confrunta cu asa ceva)

| ShaKuri a răspuns:

Imi place intrebarealaughing). m'as ruga sa fie un cosmar... e rau sa fii femeielaughing

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

M-as gandi cator `gagici` am sa le frang inima laughing
Uhh :X laughing

| sergiu25bc a răspuns:

As zice ole sunt fata, acum sa stiu de ce majoritatea fetelor cauta doar baieti de bani gata, nu mai vor baieti modesti si simpli(((((((((

| rita a răspuns:

M-as masturba sa vad ce simte un baiat laughing)

| meioana a răspuns:

...asta e visul meu sa ma trezesc adoua zi baiat...
...primul si primul lucru pe care las face daca as fi baiat as buli tot ce as prinde in cale... dar numai fete sa fielaughing...
...si tot asa mai departelaughing

| jamesbond a răspuns:

Mi-as face cont pe un site de matrimoniale lesby laughing)

| cristina_4459 a răspuns:

Mie, sincer mi-ar placea...ar fi super

| dani9354 a răspuns:

Mi-as cupara repede o masca si m-as acoperi sau m-as baga cu capul la chiveta si as da drumul la apa pentru a ma trezi crezand ca este vreun cosmar.Sa-u in cele mai rele cazuri as cere niste sfaturi de la Naomi!laughing)) rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Aș vedea viața din punctul lor de vedere.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A-si verifica daca am barba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as bucura. daca totul acolo jos ar fi in regula. fara extreme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as masura sani si m-as imbraca sexy sa ma placa baietii, dar nu vreau sa fiu fatarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea e, ce ai face daca i fi gagica, dar fara tite si slabanoaga. Urita si cu ochelari cit fundu' de la borcan, cu pistrui si cosuri. happy