| Ramona1409 a întrebat:

Care ar fi vârsta ideală pentru a-ţi incepe viaţa sexuală după părerea >voastră?:Fundiţăăă!

Răspuns Câştigător
| inteligenta a răspuns:

Am vazut un reportaj ca de la 18 ani in sus se face sex deoarece daca faci sub 18 atunci cand vei fii adult vei avea cancer in uter. Moticul pentru ca pana la 18 ani p*** nu s-a dezovltat doar la 18 ani se dezvolta deci...mai bine cand o sa ai peste 18 ani fundita please?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De la 18 ani in sus.

| elasexygagica a răspuns:

Cand ciripeste pasaricalove struck

| Castiel a răspuns:

17-18happy

| BRG a răspuns:

După ce te măriți.

| giuly a răspuns:

10 ani

| Jigsaw a răspuns:

17-18

| mytzzy_8364 a răspuns:

Depinde 17-18

| Prefersanu a răspuns:

Orice varsta de la 16 incolo zic eu, dar de la 18 e mai tare ca daca se intampla " accidente " gen sa ramana insarcinata fata se poate face avort fara sa stie parintii si scapi de o groaza de probleme + k esti mai matura ca gandire

| Ramona1409 explică (pentru Prefersanu):

Da poate nu e nevoie sa faca avort.din contra daca e mai matura la 18 ani(cum zici tu) ar trebui sa se gandeasca de 100 de ori inainte sa faca lucrul asta!

| Prefersanu a răspuns (pentru Ramona1409):

Ai perfecta dreptate, dar din experienta pe care o am in domeniu cand te apuca pofta putin iti pasa daca ai sau nu prezervativ.Eu am patit asta si crede-ma ca sunt cateodata chiar prea matur pentru varsta mea. Dar atunci nu prea mai gandesti cu capul care trebuie. Si atunci e bine sa iei in considerare si asta.

| Ramona1409 explică (pentru Prefersanu):

Da ai dreptate!:*

| jubike a răspuns:

18 ani. Dar mai recomandat este dupa ce te mariti tongue