| RAY a întrebat:

Care ati suferit din iubire, cum ati recăpătat din nou increderea in a iubi?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu am recapatato, am reusit sa imi implinesc visul de sofer profesionist si de acolo vin banii iar din bani am acces la tot ce se cuvine. Mi se pare ca demon-ul a reusit sa ma acceseze si ma intarit asa de tare incat nu mai am mila pentru femei ma lasa rece acum.

| SkandallKamataru a răspuns (pentru mgtow):

Te duci la c***ele de pe centura.

| mgtow a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Nu recomand riscul de a prinde hiv e mare

| Evolution a răspuns:

Depinde de la caz la caz, in general vorbind mereu in relatie se va intampla sa spui : "gata e ultima", "o sa mor daca pleaca", " ce ma fac fara ea? " s.am.d
Ai trait pana acum fara sa o cunosti, poti trai si in continuare laughing
Asa cum a aparut ea, asa o sa apara si o alta fata, poate chiar mai buna si ceea ce cauti tu. Stii tu vorba aia... ce nu te omoara, te face mai puternic.
Practic increderea trebuie sa o ai in tine. Si sa nu stai ca disperatul acum sa iti faci tinder sau sa umblii pe matrimoniale. Cand e sa fie... o sa fie.
E mai bine ca dupa ce suferi din dragoste, sa ai un timp in care sa te refaci psihic, sa te cunosti mai bine pe tine, sa stii mai bine ce vrei.
Acum daca esti la inceputul despartirii, probabil ti se pare greu, imposibil si bla bla. Dar ai sa vezi cu timpul ca o sa fie doar o amintire.
Ca sa treaca mai repede anexitatea asta, pune mana si apuca-te de un sport, de un hobby. Uita-te la seriale / filme / documentare, pune mana si invata, ai ce sa faci.
Succes!

| minrest a răspuns:

Eu daca nu am sperat sa ma realizez prin relatie, nu am suferit nici din iubire. Cel mai bine ar fi sa iti gasesti de treaba pe unde sunt femei.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Cu ajutorul unei noi iubiri, iubirile vin si pleaca.

| Emma30555 a răspuns:

Pai persoanele sunt diferite, nu trebuie sa te aștepți ca se va termina la fel. Trebuie sa faci ceea ce simți și vezi și din partea cealaltă. Dacă fata da semne ca se implica te implici și tu. Nu trebuie sa te gândești ca vei suferi din dragoste. Ia viata asa cum este, și a suferi din dragoste e tot o experienta din care poți învață, mai bine sa îți para rău de ceea ce ai făcut decât de ceea ce nu ai făcut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traieste doar momentul, nu te atasa emotional dupã, de obicei suferinta si frica de suferintã e problema, atunci când te atasezi de trecut.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Dar ma atasez in mod involuntar man, nu stiu de ce, cel mai bine este evitarea contactului cu sexul opus?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

De ce fugi aia nu scapi, asa doar iti faci rãu. Pe mine ma ajuta sa tratez toate fetele la fel, indiferent Cât de mult tin la ele.

| Logann a răspuns:

Mi-am luat un Nintendo Labo.

| Logann a răspuns:

Nu stiu cum sa zic dar. Aveam par in palma si pe limba. Intelege ce vrei tu din asta.

| DibuAndrei2003 a răspuns:

Uite, eu nu le am cu porcariile astea. Bai prietene, daca faci parte din patura joasa a societatii normal ca nu ai sanse sa iti bati joc de o fata/de un baiat. Daca cineva te arde, te-ai ars, nu mai ai ce sa mai zici frate. Esti un loser, obisnuieste-te. Ca sa te refaci trebuie sa rupi in gura pe cineva(nu un baiat), si te vei simti mai bine. Daca te vei sparge in anus de la varsta asta nu ai nicio sansa, oricum te cam necajesc destul, alegi tu frate, oricum cred ca n-ai sa bagi niciodata nasu in vaginu ei.

| RAY explică (pentru DibuAndrei2003):

Atatea aiureli scrise mai rar