| anonim_4396 a întrebat:

Care aveți relație serioasa cu cineva de 1-5 ani happy nu va zboară gândul la alte femei mai frumoase decât iubita voastră? Și sa va doriți sex cu acele fete?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti se potriveste numele de aici.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Em o relație serioasă de 48 de ani. Da, gândul mai zboară. Ei și? Acesta este rostul gândului, să zboare.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Alexandra481481 a răspuns:

Eu nu îmi fac griji cã iubi mã însealã de doi ani suntem împreunã dacã vãd cã întoarce privirea dupã alta o ia mama dracu si pe fufa aia si pe gagicarul de iubi, cu douã oale in cap se rezolvã tot, rãmâne un cucui dar a meritat

| Eireann a răspuns (pentru Alexandra481481):

Ce vina are saraca femeie ca iubitul tau se uita dupa ea pe strada zau ca nu inteleg.
Sunt sigura ca ii mai zboara gandul iubitului meu, e normal. Si mie imi mai zboara cand vad un barbat atragator. Dar asta nu inseamna xa l-as lasa pe iubitul meu Sau ca as face sex cu altul daca as avea ocazia.